Aksident i rëndë në afërsi të QKUK-së, njëra makinë rrokulliset në mes të rrugës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 24:00 në afërsi të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga ky aksident.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.