Dyshohet se përdorën drogë live në një emision Televiziv, policia bastis studion

Indeksonline raportoi më herët se Antidroga është aktivizuar brenda Big Brother VIP Kosova, nën dyshimin

Read More

LAJMI I FUNDIT: Arrestohet i dyshuari që qëlloi zyrtarin policor në Veri

Mbrëmë gjatë patrullimit, disa zyrtarë policorë në Zveçan u sulmuan nga persona të dyshuar. Si

Read More

Publikohen pamjet e para pas operimit të policit që u plagos në veri

Janë publikuar pamjet e para pas operimit të policit Ekrem Neziri që u plagos mbrëmë

Read More

Haradinaj viziton policin që u plagos në veri

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka vizituar policin që mbeti

Read More

Borrelli fton Kurtin dhe Vuçiqin për takim në Bruksel

Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian, Josep Borrell, ka ftuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti

Read More

Kërkohet dorëheqja e Albulena Haxhiut, pas zhdukjes së mostrave të Astrit Deharit

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Adri Nurellari, ka reaguar pas konferencës për

Read More