Kosova në kërkim të pikëve të plota sonte në Basel ndaj Zvicrës

Kosova do të përballet sonte me Zvicrën.Ky takim luhet me fillim nga ora 20:45, në

Read More

Turqia e “shkel” Letoninë, kualifikohet në evropian

Turqia edhe zyrtarisht është kualifikuar në Kampionatin Evropian. Skuadra e drejtuar nga Montella ka mposhtur

Read More

FITOREEEEEEE 🥉🇽🇰

Edhe një medalje për Kosovën, Flaka Loxha fiton ndaj turkes Hasret Bozkurt dhe siguron medaljen

Read More

KB BASHKIMI NË FINALEEEE!

Bashkimi mposht Yllin dhe shkon në finale, ku e pret Trepça

Read More

Liridon Kalenderi nga Prizreni zë vendin e dytë në Braga të Portugalisë

Garuesi i njohur nga Prizreni në automobilizëm Liridon Kalenderi, ka arritur rezultat historik, duke dalë

Read More

E ardhmja e Moratas në dyshim, Juventusi etiketon dy sulmues të njohur

E ardhmja e spanjollit Alvaro Moratas në Juventus duket se është në dyshim pasi Bianconerët

Read More

Cannavaro zbulon pse Barcelona preferon Xavin para Pirlos

Legjenda e Italisë, Fabio Cannavaro beson se Barcelona nuk do të emërojë Andrea Pirlo si

Read More