Aksident i rëndë në dalje të Prishtinës

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në dalje të Prishtinës, saktësisht në Veternik.

Në aksident janë përfshirë një furgon dhe një veturë.
Në vendngjarja kanë dalur ekipa e emergjencës dhe policisë së Kosovës.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.