Aksident mes një tramvaji dhe Autobusi nga Kosova në Gjermani

Një autobus nga Kosova dhe një tramvaj janë aksidentuar mbremë në qytetin e Duseldorfit në Gjermani, njofton “RP Online”

“Tramvaji doli nga shinat dhe shoferi i autobusit është plagosur lehtë”, ka konfirmuar Policia, për aksidentin, teksa nuk raportohet për të lënduar

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.