Albulena Haxhiu: Është koha që Sylë Hoxha të dalë para drejtësisë!

Ministrja Albulena Haxhiu ka kërkuar që Sylë Hoxha të dalë para drejtësisë.Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook“, Haxhiu ka thënë pas skandalit të Sylë Hoxhës kundrejt Albin Kurtit dhe Glauk Konjufcës, le ta kujtojmë edhe faktin që Sylë Hoxha ishte prokuror edhe në rastin e Astrit Deharit.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.