Arrestohet një vajzë në Prizren, rrahu prindërit dhe motrën e saj

Është arrestuar për dhunë në familje një vajzë në Prizren.

Policia raporton se ajo dyshohet se ka sulmuar prindërit dhe motrën e saj, përcjell Klankosova.tv.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që kishte sulmuar prindërit dhe motrën e saj. E dyshuara me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.