Babai dhe djali rrihen me njëri-tjetrin në Prizren, njëri merr tretman mjekësor në Spital

Pas një mosmarrëveshje, babë dhe bir nga Prizreni, janë sulmuar fizikisht me njëri-tjetrin, të dielën.

Në raportin e policisë thuhet se si pasojë e rrahjes njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt,

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.