Dyshohet se përdorën drogë live në një emision Televiziv, policia bastis studion

Indeksonline raportoi më herët se Antidroga është aktivizuar brenda Big Brother VIP Kosova, nën dyshimin se banorët po konsumojnë narkotikë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se banorët: Gjon Karrica, i njohur si Lugati, Stresi, Getinjo dhe Arta, janë intervistuar.

Ndaj të njëjtëve pritet të ngriten akuzë, raporton Indeksonline.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.