E dhimbshme: E zunë drutë, vdes një burrë në Prishtinë


Një burrë ka vdekur në Prishtinë pasi e kanë zënë disa panele druri.

Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kompetent në QMF’në në Prishtinë.

“ASGJËSIMI, DËMTIMI OSE HEQJA E PAISJEVE MBROJTËSE DHE RREZIKIMI I SIGURISËMNË VENDIN E PUNËS – Prishtinë 03.12.2023 – 21:15. Është raportuar se viktima mashkull kosovar kishte pësuar lëndime trupore pasi e kishin zënë disa panele druri. Lidhur me rastin, viktima është dërguar në QMF Prishtinë dhe nga mjeku kompetent është konstatuar vdekja e tij. Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.”

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.