E dhimbshme: Hajnat hyjnë të vjedhin në një market në Mitrovicë, vrasin një të moshuar në sy të gruas

Në grabitjen e armatosur mbrëm rreth orës 22:30 në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë humbi jetën një burrë rreth 70 vjeç.

Shitësi i dyqanit, i cili dyshohet se vdiq rrugës për në spital quhej Ali Maloku dhe mbante familjen me këtë dyqan ku mbeti i vrarë.Maloku në shitore punonte së bashku me gruan e tij, pasi nuk kishte fëmijë dhe jetonte vetëm me bashkëshorten, e cila e pa plagosjen e burrit në vendngjarje

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.