Gjendet 15-vjeçarja shqiptare që u raportua e zhdukur në Gjermani

Është gjetur vajza 15-vjeçare me origjinë shqiptare e cila ishte raportuar e zhdukur në Gjermani që nga 11 shtatori.

Lajmin për gjetjen e saj e ka bërë familja.

Një nga familjarët e saj, përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se ajo tashmë gjendet në shtëpi.

“Shumë faleminderit të gjithëve. Sicili prej jush ishte i rëndësishëm në përpjekjet për ta gjetur atë. U jemi mirënjohës juve dhe Zotit”, thuhet në postim.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.