Gjendet i vdekur një person në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jetë në shtëpinë e tij në Prizren. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IMPL për Obukdsion.

Njoftimi i plotë i Policisë:
HETIM I VDEKJES
Prizren NN – NN. Me 21.05.2022 viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij nga dëshmitari mashkull kosovar. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.