Grabitet një barnatore në Prishtinë, Policia jep detaje

Një barnatore është grabitur në Prishtinë sonte.

Në lidhje me këtë rast, Indeksonline ka kontaktuar me Zëdhënësen e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 19:40 është raportuar për një grabitje të ndodhur në një barnatore në rrugën “Gustav Majer” në Prishtinë.”

“Pas marrjes së informacionit policia ka dalë në vendngjarje dhe bazuar në informacionet e para dyshohet që grabitja të jetë kryer nga një person i dyshuar.Policia ka iniciuar një hetim lidhur me rastin”, u shprehë ajo.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.