Haxhi (Robin) Krasniqi bëhet baba

Kampioni botërorë në boks, Haxhi (Robin) Krasniqi është bërë baba për herë të parë.

Ai është bërë prind i një djali.

Muaj më parë ai është martuar me modelen kosovare Marigona Krasniqi në një dasëm madhështore.

Krasniqi jeton, punon, dhe zhvillon karierë në Gjermani.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.