I mituri në Prizren rrah nënën dhe motrat

Një person është arrestuar dje në Prizren, nën dyhsimin se i njëjti ka ushtruar dhunë fizikë ndaj nënës dhe dy motrave të tij.

Rasti ka ndodhur rreth orës 18:00.

Policia bën të ditur se i dyshuari në fjalë është i mitur.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje” thuhet në njoftimin e policisë.

Rasti është iniciuar si “Dhunë në familje”.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.