Ishte duke pritur në semafor, goditet për vdekje këmbësori para objektit të Ministrisë së ArsimitNjë aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në afërsi të Ministrisë së Arsimit në Prishtinë.

Një veturë dyshohet se i ka rënë semaforit dhe i njëjti pastaj ka goditur një qytetarë, i cili sipas dëshmitarëve thuhet se ka ndërruar jetë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe emergjenca.

Zona ku na ndodhur aksidenti është siguruar nga policia.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.