Kryeministri Albin Kurti sot viziton Prizrenin

Kryeministri Kurti, sot së bashku me kryetarin e Komunës së Prizrenit, njëherësh kandidat për kryetar të Prizrenit nga Lëvizja VETEVËNDOSJE!, prof. dr. Mytaher Haskuka, do të realizojnë vizita të ndryshme në ora 15:00 do të bëhet shpërndarja e donacionit tek Spitali Rajonal i Prizrenit
15:30 – Vizitë tek shoqata ESNAF
16:30 – Vizitë në Shoqatën e Zejtarëve dhe Afaristëve të Prizrenit – SHZAP
18:00 – Tubimi i mbylljes së fushatës (në fushën sportive “Andrra” në Marash, thuhet në kumtesën e Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.