Ky është i riu që vdiq në Rahovec, u rrokullis me traktor

Një person ka humbur jetën në Rahovec pasi që është rrokullisur nga traktori. Avni Gashi nuk arriti të mbijetojë pas vetaksidentit me traktor që kishte në fshatin Sapniq.

Me urdhër të Prokurorit të Shtetit është iniciuar rasti si “Hetim i vdekjes”, teksa trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

“Është raportuar se viktima kosovar është rrokullisur me traktorin e tij në një fushë-arë dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Lidhur me rastin vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kompetent, me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti nën hetime” thuhet në raportin e Policisë.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.