Lajmi fundit :Vetëvritet Sokol Halili, vrasësi i gruas shtatzënë

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka konfirmuar se pas një pune intenzive të të gjitha njesiteve tē Policise së Kosovës është arritur që të lokalizohet vendndodhja e vrasësit Sokol Halili.

“Përkundër tentativës së zyrtarëve policor që të negociojnë dorëzimin, dorasi vret veten. Policia e Kosovës si dhe Inspektoriati Policor i Kosovës do të vazhdojnë hetimet per zbulimin e gjitha rrethanave të vrasjes së gruas shtatëzënë dhe vetëvrasjes së dorasit”, ka shkruar ai në Facebook. /Indeksonline/

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.