Mblidhet KQZ-ja, certifikohen rezultatet e zgjedhjeve për Prizren dhe Kllokot

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot për të certifikuar rezultatet e zgjedhjeve për komunën e Prizrenit dhe Kllokotit.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media.
“Ju njoftoj se sot (e mërkurë, 1 dhjetor, ora 15:00) Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhjen e radhës. Në rend të ditës është certifikimi i rezultateve përfundimtare të raundit të dytë të Zgjedhjeve për Kryetar të Komunës së Prizrenit dhe Kllokotit”, thuhet në njoftim.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.