Ndërron jetë 19-vjeçari, ra nga skelet derisa ishte duke punuar në Prizren

Një 19-vjeçar ka rënë nga skelet derisa ishte duke punuar.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Ekrem Rexha”, në Prizren.

Kështu bëri të ditur Shaqir Bytyqi, zëdhënës i policisë për rajonin e Prizrenit.

Bytyqi tha se viktima K.Z ka rënë nga kati i tretë i një objekti banesor në ndërtim e sipër.

“Dyshohet se ka humbur jetënm duke rënë nga një lartësi e konsiderueshme. Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Në vendngjarje ka dal mjekët nga emergjenca të cilët kanë konstatuar vdekjen e tij “, tha Bytyqi.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.