Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renëKa ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm Zyrafete Lajqi, nëna e Edmond Lajqit burrit që vrau gruan dje në Pejë.


Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se nëna e Edmondit po vuante nga një sëmundje e rëndë dhe ishte e shtrirë që një kohë në spital.

Edmond Lajqi po mbahet në paraburgim me akuzën se mëngjesin e djeshëm ka vrarë gruan e tij, Gjyljetën për motive deri më tani të panjohura./Indeksonline/

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.