Një person gjendet pa shenja jete në Prizren

Një person është gjetur i vdekur në rrugën “Ekrem Rexha”në Prizren.

Siç njofton policia në rajonin e Prizrenit, pas marrjes së informatës, njësitet relevante kanë shkuar në vendin e ngjarjes, dhe kanë gjetur një trup i pajetë i shtrirë në rrugë.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.