Osmani drekoi në Bondsteel për Ditën e Falënderimeve

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, së bashku me ushtarë amerikan kanë drekuar në kampin Bonsteel për Ditën e Falënderimeve.

Në llogarinë e saj në Twitter, ajo ka ndarë disa fotografi ku shihet me ushtarë amerikanë, njofton Klan Kosova.

“Populli i Kosovës është mirënjohës për shërbimin, mbështetjen dhe ndihmën vetëmohuese të çdo amerikani që ka shërbyer në vendin tonë Lidhja jonë është më e fortë se kurrë”.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.