Presidentja Osmani:Sllovenia mbetet një nga aleatet më të rëndësishme të popullit të Kosovës

Sot, bashkë me Zëvendëskryeministren dhe Ministren e Punëve të Jashtme të Sllovenisë, znj. Tanja Fajon, diskutuam për thellimin e bashkëpunimit ndërshtetëror si dhe përpjekjet tona të përbashkëta për paqe dhe stabilitet në Ballkanin Perëndimor. 🇽🇰🤝🇸🇮, ka shkruar në Facebook Presidentja Vjosa Osmani.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.