Prizren, djali e sulmon fizikisht nënën e tij

Në Prizren një burrë është arrestuar nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht nënën e tij dhe ka shkaktuar dëmtime në shtëpi. Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:30. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

ATT00001

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.