Publikohet pamje nga trupi i pajetë i një nga pjesëtarëve të grupit kriminal serb

Një fotografi është publikuar nga vendi i ngjarjes ku u sulmua Policia e Kosovës, dhe në të shihet i vrarë një pjesëtar i grupit ushtarak terrorist.

Të shtëna ndërmjet Policisë së Kosovës dhe Grupit Terrorist ende janë duke vazhduar. Terroristët janë strehuar në Manastirin e Banjskës.

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se rreth 30 pjesëtar të grupi kriminal kanë sulmuar Policinë e Kosovës duke vrarë një polic dhe duke plagosur një tjetër.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.