Qentë endacakë kafshojnë një grua tek Biblioteka në Prishtinë

Një grua është sulmuar nga qentë endacak në Prishtinë.

Sulmi ka ndodhur teksa qytetarja po kalonte parkun tek Biblioteka Kombëtare.

Në vendin e ngjarjes ka dal menjëherë ekipi i emergjencës dhe po trajtohet gruaja e lënduar, shkruan Gazeta Insajderi.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.