Qytetarët e Prizrenit kanë fatin të votojnë me 17 tetor një kandidat si Iliri

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Eman Rahmani, sot ka shkruar se “ Qytetarët e Prizrenit kanë fatin të votojnë me 17 tetor një kandidat si Iliri, kuvendarin aktual dhe tani kandidatin për mandatin e dytë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Gashi.
Ai ka thënë se qytetarët e Prizrenit kanë fatin të votojnë me 17 tetor një kandidat si Iliri i cili garon me numër 5✔️ në listën e asambleistëve të Vetëvendosjes në Prizren dhe me kandidatin për kryetar të Prizrenit prof. Dr Mytaher Haskuka.

ATT00001

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.