Shtyhet ndeshja e Superligës së Kosovës mes Feronikelit ’74 dhe Lirisë., skuadra e Lirisë kthehet në shtëpiËshtë shtyer ndeshja e javës së 15-të në Superligën e Kosovës mes Feronikelit ’74 dhe Lirisë.

Kështu ka bërë të ditur gazetari kosovar, Arlind Sadiku.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.