Sot jipet lamtumira e fundit Arlind Gashit nga Atmaxha, i cili humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti ditë më parë


“Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi!

Të dashur familjarë, miq e dashamirë, me dhimbje të thellë ju njoftojmë se sot u nda nga jeta Djali jon i Shtrejti jon Arlind Gashi, varrimi i të ndjerit bëhet me datë 07.06.2024 në orën 14:30 ne varrezat e fshatit Atmaxh.

Zoti të shpërbleftë me Xhehnet, shpirtbardhë 🤍!” shkruan në postimin e Kompanisë Turistike Atmaxha, pronë e familjes së ndjerit Arlind Gashi.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.