Sulmohen dy shqiptarë në Mitrovicën e veriut

Dy shqiptarë janë sulmuar fizikisht në Mitrovicën e Veriut.

Ata janë sulmuar derisa po ecnin në sheshin e qytetit.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Gazetarja e Klan Kosovës Rina Mujku, gjendet atje dhe po i përcjell nga afër zhvillimet.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.