Tërmet i fuqishëm në Bosnjë dhe Hercegovinë

Tërmet i fuqishëm në Bosnjë dhe Hercegovinë 👇

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Bosnjën dhe Hercegovinën mbrëmjen e sotme.

EMSC raporton se epiqendra ishte afër Zenicës. Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.7 ballë të shkallës Rihter.

Sipas qytetarëve, tërmeti është ndjerë edhe në qytete tjera.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.