Tragjedi në Suharekë: 8-vjeçari vdes pasi e zënë dyert e oborrit, motra në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Vraniq të Suharekës, ku një femijë ka humbur jetën tragjikisht në oborrin e shtëpisë, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet brenda Emergjencës kanë bërë me dije se bëhet fjalë për një 8-vjeçar, të cilin e ka zënë dera e oborrit, teksa kanë qenë duke luajtur bashkë me motrën e tij, 6-vjeçare.


Vajza ka pësuar plagë të rënda trupore dhe sipas informacionece të para ndodhet në gjendje të rëndë shendetësore.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.