Tre të lënduar në aksidentin e rëndë në Prizren, Policia jep detaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur edhe pak minuta më parë në rrugën Prizren – Vlashnje, ku janë përplasur dy vetura.

Lajmi është konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi.

Sipas Bytyqit, në aksident janë përfshirë dy automjete teksa tre persona janë lënduar ku janë dërguar në emergjencë.

“Rreth orës 15:40 eshte raportuar per nje aksident trafiku, aksidenti ka ndodhur ne rrugen per ne Vlashnje, në Prizren ne aksident jane te perfshire dy automjete, tre persona te lenduar te cilet jane derguar ne emergjencë. Policia si dhe zjarrfiksit kane dal ne vendngjarje”, tha Bytyqi për Sinjalin.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.