Vdekja e 14-vjeçarit, Muharremaj shkon në vendin ku u aksidentua vetura

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj ka shkuar në vendin ku ndodhi aksidenti fatal.

Me këtë rast ai ka ngushëlluar familjen e viktimës.

“Një i vdekur 14 vjeçar dhe dy të lënduar nga fshati Greikoc, si pasojë e një vetaksidenti i cili ka ndodhur në rrugë Sallagrazhdë – Baqevc.
Ngushllime familjarëve !”, ka shkruar Muharremaj.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.