Aksident i pazakontë në Obiliq, veturat futen brenda lokalit, nuk dihet se a ka të lënduar

Në fshatin Shkabaj të Obiliqit ka ndodhur një aksident jo fort i zakonshëm.

Dy vetura janë përplasur dhe kanë përfunduar në lokalin e një pompe të derivateve.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.