Aksident mes tri veturave në Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Fushë Kosovës, ku janë përfshirë tri automjete.

Siç shihet në fotografitë e dërguara nga një sinjalizues, dy veturat “Audi A3” dhe “Golf” kanë qenë të parkuara, ndërsa vetura e tjetër i ka goditur ato.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.