Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, rrotullohet një veturë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur më herët në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Aksidenti në fjalë ka ndodhur pranë Malishevës, dhe në të janë përfshirë dy automjete, një veturë dhe një kamionetë.

Kjo e fundit është rrotulluar plotësisht, teksa është nevojitur ndihma e njësiteve përkatëse.

Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.