Arrestohet një person në Prizren për fajde dhe kanosje

Eshtë arrestuar një person në Prizren, për shkak të dyshimit për fajde dhe kanosje.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, përcjell Klankosova.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak të dyshimit të arsyeshëm se ka kryer veprat e lartcekura.Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raport.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.