Coca-Cola e hamburgerë, Kurti e Vuçiq priten më drekë solide në takim në Bruksel

Ka nisur të mbahet takimi në Bruksel ndërmjet kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq.

Ky takim ka filluar të mbahet me ndërmjetësimin e Përfaqësuesit të Lartë të BE-së, Josep Borrell, përkrahur nga i Dërguari i Posaçëm, Miroslav Lajçak.

Por çfarë iu shërbyer atyre në tavolinën e bisedimeve?

Nga pamjet e takimit mund të vërehet se atyre iu është shërbyer Coca-Cola dhe hamburgerë.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.