Dafina Zeqiri shfaqet e përlotur dhe e trishtuar pasi qytetarët kritikojnë atë dhe koleget e saj për spote të shfrenuara

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Prishtinën ditën e djeshme, një 11-vjeçare është përdhunuar në grup nga pesë persona.

Reagimet për këtë ngjarje të rëndë kanë qenë të shumta dhe qytetarët do të dalin në protestë ditën e nesërme. Nisjes i janë bashkuar edhe personazhe publik e mes tyre edhe Dafina Zeqiri.

Por ajo është përballur me komente nga më të ndryshmet në rrjete sociale dhe njërin prej tyre e ka demaskuar duke i publikuar identitetin.

Pas kësaj, këngëtarj aka bërë një video në Tiktok ku shfaqet si asnjëherë me lot në sy duket treguar edhe njëherë dhimbjen.
“Po luftoj të them fjalët që dua të them, sa e mërzitur dhe trishtuar jam! Ndaloni këto budallallëqe: shihe qysh po veshin, po nxirrni këngë sexy, po dridhni b*thën. Nuk keni të drejtë të merrni çfarë nuk është e juaja edhe pikë”, shkruan këngëtarja.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.