Detyroi fëmijët e tij t’i qethin flokët dhe të bëjnë stemën e Juventusit, gruaja denoncon burrin në polici

Policia italiane po ndjek penalisht një burrë 45-vjeç në Itali, i cili u denoncua në polici nga gruaja e tij për pasi ka detyruar 2 djemtë e tij 8 dhe 6 vjeç që të qethin kokën dhe të bëjnë stemën e Juventusit, skuadrës së tij të preferuar.

Kërkesa e tij e pazakontë në kundërshtim me dëshirën e fëmijëve ka acaruar gruan e cila ka telefonuar për ndihmë policinë.

“Tatuazhi” i Juves në kokën e fëmijëve prishi marrëdhëniet e këtyre të fundit me shokët e klasës të cilët ishin me Romën ose Lacion.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.