E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të re ushtari i FSK-së nga Skënderaj

Ka vdekur ushtari i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, Valon Hajrizi, nga fshati Kotorr i Komunës së Skenderajt.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e tij.

Njoftimi i plotë:

Me dhimbje të thellë e pikëllim të madh ju njohtojme se nipi ynë i dashur Loni, Valon Hajrizi vdiq pas një sëmundje.

Për datën dhe kohën e varrimit ju njohtojme me kohë.

Nipash herët na le por për kaq sa të kishim ke mbushur e plotësuar jetët tona si askush tjetër.

Dritë shpirti yt nipi ynë i dashur e i paharruar!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.