E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vrarë në Gllogjan

Spitali i Pejës ka konfirmuar për Klankosova.tv se nga të shtënat me armë zjarri në Gllogjan kanë mbetur të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

Nga ky spital thanë se për numrin e të plagosurve nuk dihet por që autoambulanca është duke e bërë bartjen e tyre nga komuna e Deçanit.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.