E rëndë: Ish-pjesëtari i UÇK-së humb jetën në Ulqin, po punonte në ndërtimtariNjë rast i rëndë ka ndodhur në afërsi të Ulqinit, më saktësisht në Dobrovodë, ku një kosovar aksidentalisht ka humbur jetën.

Bëhet e ditur se viktima, Fejzullah Brahimi nga Kozhica e Skënderajt, derisa ishte duke punuar, aksidentalisht ra nga objekti dhe humbi jetën.

Brahimi dyshohet të ketë rënë nga kati i katërt i objektit në të cilin po punonte ndërtimtari.

I ndjeri ishte pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.