Gjendet trupi i pajetë i qytetarit që ra në lumë

Është gjendur trupi i pajetë i një qytetari që mëngjesin e sotëm ka rënë në lumë në fshatin Deiq të Klinës.
Kështu ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ai ka bërë te ditur se trupi është gjetur 500 metra larg nga vendi ku peshkatarët e kishin parë duke rënë.
Gashi ka thënë se mjeku ka konstatuar vdekjen e tij dhe trupi i të ndjerit është dërguar për oduksion.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.