Gruaja nga Prizreni e rrahu djalin e vet dyvjeçar dhe burrin

Një grua është arrestuar në Prizren pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj fëmijës së saj dyvjeçar.

Në raportin e policisë thuhet se gruaja dyshohet se e ka sulmuar fizikisht edhe bashkëshortin e vet.

Njoftimi i Policisë:

Prizren 05.02.2022 – 18:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se bashkëshortja e tij e dyshuara femër kosovare ka ushtruar dhunë ndaj fëmijës së tyre dy vjeçar dhe më pas ka sulmuar fizikisht edhe ankuesin. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

ATT00001

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.