Halil Kastrati humb njeriun e dashur
Halil Kastrati ka dhënë një lajm të hidhur.

Kastrati ka njoftuar se sot atij i ka vdekur motra, Nashide Kastrati Mustafa në moshën 47-vjeçare.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet nesër me namaz të xhumasë në fshatin Gur i Kuq në komunën e Rahovecit.

Postimi i plotë:

Motra ime, loqka ime😢😢😢 “Te Zotit jemi edhe te Ai do te kthehemi”

Te dashur familjar, miq e dashamire. Sot ne moshen 47 vjeçare ndrroje jete motra ime e vogel Nashide Kastrati Mustafa

Vorrimi do te behet neser me namaz te Xhumase ne fshatin Gur i Kuq ne komunen e Rahovecit

O Zot meshiroje dhe shperbleje me xhennet

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.